Kırlangıç Fırtınası 3.Fragmanı

Kirlangic-Firtinasinin-fragmani-3

Kırlangıç Fırtınası 3.Tanıtım Fragmanı Yayınlandı. Seyircilerin sabırsızlıkla beklediği yayın hayatına girmek için gün sayıyor. Kırlangıç Fırtınası ne zaman yayınlanacak 1.Bölüm de neler olacak. Şuan için yayın tarihi net olmayan dizi yayınlandığında diziden hemen sonra Hd olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Kırlangıç Fırtınası Canlı İzle

Devamı

Kırlangıç Fırtınası 2.Fragmanı

kırlangıc-fırtınası-2-fragman

Fox ta Merakla beklenen yeni dizi Kırlangıç Fırtınasının 2.Fragmanı yayınlandı. Kırlangıç Fırtınası Ne Zaman Yayınlanacak.İlk Bölüm Dizinin hemen ardından sizlerle olacak. Kırlangıç Fırtınası dizisini sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. 1.Bölümün ardından sitemizden tüm bölüm ve fragmanları bulabileceksiniz.  

Devamı

Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları “Fikret KUŞKAN”

Fikret-Kuşkan-kırlangıç-fırtınası

FOX un yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası yayın hayatına başlamak üzere. Heyecanla beklenen dizinin 1.Fragmanı daha önce yayınlanmıştı. Kırlangıç Fırtınası 1.Fargmanını sitemizden izleyebilirsiniz. Dizinin baş rollerinde sevilen oyuncu Fikret Kuşkan vardır. Dizide Kudret karakterini canlandırmaktadır. Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları “Fikret KUŞKAN” Kimdir Lise eğitimi sırasında oyunculuk konusunda edebiyat öğretmeninin desteğini alır.

Devamı

Kırlangıç Fırtınası Dizisinin Konusu ve Hikayesi

kirlangic-firtinasi-dizisi-konusu

FOX ‘un yeni dizisi kırlangıç fırtınası dizisi yakında seyirciyle buluşacak. Peki kırlangıç fırtınası dizisinin hikayesi ve konusu nedir. Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler.

Devamı

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Tanıtım Fragmanı

kirlangic-firtinasi-dizisi_yakinda

Fox ‘un yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası Tanıtım Fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizi 2017 de yayın hayatına girecek olan iddalı dizilerden birisi olacağa benziyor. Kaliteli oyuncu kadrosuyla izleyicisinin karşısına çıkacak olan Kırlangıç Fırtınası Dizisi Yakında FOX’ta

Devamı